Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Jaak Kivisild toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    ANDIM GRUPP OÜ 30.05.2017 
2.    FINSTERWALDER TRANSPORT & LOGISTIK AS 28.05.2010 
3.    LKW ROTARE AS 17.10.2014 
4.    LOGOLOS OÜ 01.10.2013 
5.    P & J TRANSPORT AS 02.07.2020 
6.    TALLVRIE TRANSPORT OÜ 11.06.2003 
7.    TRANSRING TARTU OÜ 11.06.2003 
8.    TSCHUDI ROAD TRANSPORT OÜ 11.06.2003 
9.    VIISEMAR OÜ 16.03.2010 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  11   
2    Stanislav Alter   +3725032833   mauto@anet.ee  8   
3    Julia Gerasõmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  8   
4    Enno Järvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  9   
5    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  9   
6    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
7    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  12   
8    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  9   
9    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
10    Urmas Müürsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
11    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  9   
12    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  10   
13    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  10   
14    Jüri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jüri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  9   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  8   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  8   
20    Erko Vallbaum   +3725223124   erko@lajos.ee  8   
21    Andrei Žilkin   +37256476926   info@krom.ee  10