Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Mihkel Vahe toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    ADONAY O 28.03.2022 
2.    EUROPEAN EXPRESS O 28.03.2022 
3.    EUROVEDU.COM O 28.03.2022 
4.    FORMET GRUPP O 28.03.2022 
5.    HAAB AS 28.03.2022 
6.    SCHENKER AS 28.03.2022 
7.    SIVITRANS O 28.03.2022 
8.    STAR TRANS O 28.03.2022 
9.    TRANS HERBERT O 28.03.2022 
10.    VEGSTORM O 28.03.2022 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  11   
2    Stanislav Alter   +3725032833   mauto@anet.ee  9   
3    Julia Gerasmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  9   
4    Enno Jrvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  11   
5    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  9   
6    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
7    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  11   
8    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  9   
9    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
10    Urmas Mrsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
11    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  8   
12    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  10   
13    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  9   
14    Jri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  9   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  10   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  8   
20    Mihkel Vahe   +3725072903   mihkel@linford.ee  10   
21    Einar Vallbaum   +3725030360   einar@lajos.ee  11   
22    Erko Vallbaum   +3725223124   erko@lajos.ee  8   
23    Andrei Žilkin   +37256476926   info@krom.ee  8