Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Kristjan Kraag toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    AVIMER O 09.08.2021 
2.    HORST SERV O 09.08.2021 
3.    L&L AS 26.07.2021 
4.    MADELAIN O 27.07.2021 
5.    MIIL O 26.07.2021 
6.    MP AUTO O 03.08.2021 
7.    NORDVEO O 04.08.2021 
8.    SPENTA AUTO O 26.07.2021 
9.    TRAN SIVA O 03.08.2021 
10.    VIKERKAAR TRANSPORT O 27.07.2021 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  8   
2    Julia Gerasmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  9   
3    Enno Jrvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  9   
4    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  9   
5    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
6    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  10   
7    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  8   
8    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
9    Urmas Mrsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
10    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  8   
11    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  8   
12    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  8   
13    Lenno Pder   +3725077332   lenno.poder@autosert.ee  8   
14    Jri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  11   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  9   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  9   
20    Mihkel Vahe   +3725072903   mihkel@linford.ee  9   
21    Andrei Žilkin   +37255666547   info@krom.ee  8