Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Liivi Kroonberg toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    ACROPOLIS OÜ 16.02.2021 
2.    ASMARI VEOD OÜ 10.02.2021 
3.    FASTEK AS 15.06.2021 
4.    FÖRMANN NT AS 16.02.2021 
5.    GOBUS AS 11.02.2021 
6.    J.ERTMANN OÜ 12.02.2021 
7.    KAROTRANS AS 10.03.2021 
8.    KVON OÜ 20.02.2021 
9.    RAKVERE AUTOBAAS OÜ 20.02.2021 
10.    TRANS CARGO OÜ 12.02.2021 
11.    VIRU VEOK OÜ 24.02.2021 
12.    VÄIKE-MAARJA AUTO OÜ 27.02.2021 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  11   
2    Stanislav Alter   +3725032833   mauto@anet.ee  8   
3    Julia Gerasõmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  8   
4    Enno Järvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  9   
5    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  9   
6    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
7    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  12   
8    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  9   
9    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
10    Urmas Müürsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
11    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  9   
12    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  10   
13    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  10   
14    Jüri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jüri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  9   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  8   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  8   
20    Erko Vallbaum   +3725223124   erko@lajos.ee  8   
21    Andrei Žilkin   +37256476926   info@krom.ee  10