Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Rein Aav toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    AASTARING OÜ 19.03.2013 
2.    BALTSPED OÜ 07.04.2021 
3.    EEKMAR AS 25.03.2013 
4.    KAURITEL TRANSPORT OÜ 27.03.2013 
5.    LAARMANN & KO AS 07.03.2013 
6.    MAURUS VEOD OÜ 19.03.2013 
7.    NEGOTIUM OÜ 07.03.2013 
8.    RAVENNA AUTO OÜ 18.02.2021 
9.    RÄTSTA VEOD OÜ 19.02.2021 
10.    TANTAL-SP OÜ 18.03.2013 
11.    TEMIIR AS 22.03.2013 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  11   
2    Stanislav Alter   +3725032833   mauto@anet.ee  9   
3    Julia Gerasõmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  9   
4    Enno Järvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  10   
5    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  9   
6    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
7    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  11   
8    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  9   
9    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
10    Urmas Müürsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
11    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  8   
12    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  10   
13    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  9   
14    Jüri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jüri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  9   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  9   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  9   
20    Mihkel Vahe   +3725072903   mihkel@linford.ee  10   
21    Einar Vallbaum   +3725030360   einar@lajos.ee  11   
22    Erko Vallbaum   +3725223124   erko@lajos.ee  8   
23    Andrei Žilkin   +37256476926   info@krom.ee  9