Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Vitali Šehovtsov toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    ALSEN TRANSPORDI OÜ 20.10.2020 
2.    GABOTEI OÜ 02.12.2021 
3.    INTERNATIONAL VEOD OÜ 02.09.2021 
4.    JTK OÜ 27.06.2023 
5.    LOGTERA OÜ 28.09.2015 
6.    NBI EKSPEDITSIOONI AS 28.09.2015 
7.    ONRY OÜ 19.10.2015 
8.    PÕLTSAMAA AUTOVEOD OÜ 28.09.2015 
9.    VIVA-TRANS OÜ 18.04.2022 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  8   
2    Julia Gerasõmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  9   
3    Enno Järvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  9   
4    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  10   
5    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
6    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  10   
7    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  9   
8    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
9    Urmas Müürsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
10    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  8   
11    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  9   
12    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  8   
13    Lenno Põder   +3725077332   lenno.poder@autosert.ee  8   
14    Jüri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jüri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  11   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  9   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  9   
20    Mihkel Vahe   +3725072903   mihkel@linford.ee  9   
21    Andrei Žilkin   +37255666547   info@krom.ee  8