Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Juri Šiškin toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    AMERLING OÜ 11.06.2003 
2.    ANTELIO AS 22.01.2013 
3.    EURO TAKTIK OÜ 16.12.2022 
4.    GANSITI OÜ 22.01.2003 
5.    MALLORY AUTO OÜ 24.09.2021 
6.    SAFFARINO OÜ 22.01.2013 
7.    SILTRANS OÜ 28.09.2020 
8.    SKYLINE TRANSPORT OÜ 11.06.2003 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  8   
2    Julia Gerasõmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  9   
3    Enno Järvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  9   
4    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  10   
5    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
6    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  10   
7    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  9   
8    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
9    Urmas Müürsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
10    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  8   
11    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  9   
12    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  8   
13    Lenno Põder   +3725077332   lenno.poder@autosert.ee  8   
14    Jüri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jüri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  11   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  9   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  9   
20    Mihkel Vahe   +3725072903   mihkel@linford.ee  9   
21    Andrei Žilkin   +37255666547   info@krom.ee  8