Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
Volikogu liikmele: Urmas Müürsepp toetusi avaldanud firmade loetelu:

1.    A1 TRANSPORT OÜ 08.12.2020 
2.    EIST VEOD OÜ 17.12.2020 
3.    ELSTERA AS 17.12.2020 
4.    ESPAK AS 17.12.2020 
5.    HAUGAS OÜ 17.12.2020 
6.    KEILA TRANS AS 17.12.2020 
7.    LAOVELI OÜ 17.12.2020 
8.    REHETRANS OÜ 17.12.2020 
9.    SCHÖN TRANSPORDI OÜ 17.12.2020 
10.    TRANSMIX AS 17.12.2020 
11.    V.O. TRANSPORT OÜ 17.12.2020 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  11   
2    Stanislav Alter   +3725032833   mauto@anet.ee  9   
3    Julia Gerasõmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  9   
4    Enno Järvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  10   
5    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  9   
6    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
7    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  11   
8    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  9   
9    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
10    Urmas Müürsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
11    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  8   
12    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  10   
13    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  9   
14    Jüri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jüri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  9   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  9   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  9   
20    Mihkel Vahe   +3725072903   mihkel@linford.ee  10   
21    Einar Vallbaum   +3725030360   einar@lajos.ee  11   
22    Erko Vallbaum   +3725223124   erko@lajos.ee  8   
23    Andrei Žilkin   +37256476926   info@krom.ee  9