Logo Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon

Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 3 in /usr/home/www/www.eraa.ee/php/volinik.php on line 41
Volikogu liikmele: toetusi avaldanud firmade loetelu:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 3 in /usr/home/www/www.eraa.ee/php/volinik.php on line 54

Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 3 in /usr/home/www/www.eraa.ee/php/volinik.php on line 55
1.       .. 


Volikogu liikmete loetelu

Jrk.nr  Volikogu liige Telefon E-post Toetusi 
1    Rein Aav   +3725068991   rein@herentes.ee  8   
2    Julia Gerasõmiva   +37256630629   julia@aisance.ee  9   
3    Enno Järvekald   +37255566500   enno@heelix.ee  9   
4    Jaak Kivisild   +3725041244   kivisild@gmail.com  9   
5    Kristjan Kraag   +3725118013   kristjan.kraag@starklogistics.ee  10   
6    Liivi Kroonberg   +3725038592   liivi@nordveo.ee  11   
7    Krista Lohk   +37256503407   krista@linford.ee  8   
8    Ole Loigu   +37256229060   ole@sakuab.ee  9   
9    Urmas Müürsepp   +3725046029   urmas@saue-auto.ee  11   
10    Jelena Netšajeva   +37253470130   jelena@neva.ee  8   
11    Tiit Parik   +3725168412   tiit.parik@samat.com  8   
12    Alar Parv   +3725029299   alar@alpter.ee  8   
13    Lenno Põder   +3725077332   lenno.poder@autosert.ee  8   
14    Jüri Rannu   +3725048245   mvt@hot.ee  8   
15    Jüri Šehovtsov   +3725015130   juri.shehovtsov@parmetrans.ee  11   
16    Vitali Šehovtsov   +3726259747   vitali@parmetrans.ee  10   
17    Jevgeni Sidorov   +37256358902   jevgeni@jupiter.ee  9   
18    Juri Šiškin   +3725047523   juri.shishkin@parmetrans.ee  8   
19    Viktor Stanogin   +3725016836   stanogin@hot.ee  9   
20    Mihkel Vahe   +3725072903   mihkel@linford.ee  9   
21    Andrei Žilkin   +37256476926   info@krom.ee  8